1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

11

11

12

12

13

13

Wózki Dziecięce MACAN

WÓZEK MACAN, Firmy DYMEX to nowoczesny, wielofunkcyjny wózek głęboko-spacerowy o konstrukcji aluminiowej.
W związku z tym, że w dzisiejszych czasach rodzicie chcą jak najbardziej wykorzystać konstrukcję stelaża, w jego ramę można wpiąć fotelik samochodowy, spełniający również rolę nosidełka i bujaczka. Fotelik Kite spełnia najsurowsze normy ECE R44/04. Jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 0 do 13 kg. i jest przygotowany pod bazę isofix. Bezpieczeństwo zapewniają 3-punktowy pas asekuracyjny oraz specjalna wkładka z polistyrenu, którą można wyjąć gdy dziecko jest już trochę większe. Fotelik wyposażony jest w budkę i przykrycie na nóżki.
Sam wózek, który składa się w prosty i intuicyjny sposób, posiada wzmocnioną ramę o nowoczesnych i opływowych kształtach. Stelaż posiada system podwójnych amortyzatorów co sprawia, że prowadzenie wózka jest bardzo komfortowe i w połączeniu z odpowiednim wyważeniem pokonanie krawężnika nie stanowi najmniejszego problemu. Jeden komplet amortyzatorów posiada również dodatkową regulację sprężystości. System skrętnych kół przednich, z możliwości ich zablokowania do jazdy na wprost, zapewnia lekkość prowadzenia oraz manewrowania wózkiem. Nowoczesny system wpinania pozwala na prosty i szybki demontaż gondoli, na jej miejsce wpięcie wersji spacerowej czy fotelika samochodowego. Wszystkie te elementy mogą być wpinane zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Regulacja wysokości rączki pozwala na dodatkowe dostosowanie wygody prowadzenia wózka. System wentylacji w gondoli i spacerówce zapewnia swobodny przepływ powietrza jak również ochronę przed wiatrem.
W zestawie znajduję się:
- nowoczesna, plastikowa misa gondoli z płyną regulacją oparcia za pomocą pokrętła znajdującego się z tyłu gondoli
- spacerówka z regulacją oparcia i podnóżka, który jest obszyty eko skórą
- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
- obszyta eko skórą wypinana barierka
- lekki aluminiowy stelaż z zabezpieczeniem przed przypadkową próbą złożenia
- centralny hamulec
- pompowane koła
- oryginalna torba z paskiem na ramie, oraz systemem montowania na stelażu
- przykrycie na nóżki w gondoli i wersji spacerowej
- pojemny i oryginalny kosz na akcesoria dla dziecka
- folia przeciwdeszczowa i moskitiera
WAGA WÓZKA:
- rama – 5,30KG
- gondola – 4,30KG
- spacerówka – 4,50KG
- koła – 3,20KG
Wózek przeznaczony jest dla dzieci od 0-36 miesięcy i do wagi 15 kg

Wózki dziecięce - KOLEKCJE

Firma DYMEX Producent Wózków Dziecięcych specjalizuje się w produkcji wózków dziecięcych głęboko-spacerowych i wózków spacerowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta wózków dziecięcych.

wozek dzieciecy

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zdjęć bez naszej zgody.